Sirius Otomasyon - Sirius Elektronik

HAKKIMIZDA

Teknoloji Sektöründe, otomasyon, elektronik ve yazılım sistemleri alanlarında hizmet veren Sirius Elektronik, 2016 yılında İzmir – Gaziemir – Sarnıç’ta faaliyet göstermeye başlamıştır. Yüksek teknolojiye sahip makine parkımız ve eğitimli personellerimiz ile elektronik üretiminin her aşamasında hizmet veren bir yan sanayi kuruluşuyuz.

Türkiye’nin milli bir değeri olarak sektörde yerini alan Sirius Elektronik, geçtiğimiz yıl bünyesine Ar-Ge, Tasarım, Elektronik Komponent ve Satın Alma departmanlarını da dâhil ederek, daha kurumsal bir yapıya kavuşmuş ve yaptığı işlerin çeşitliliğini artırmıştır.

Sirius Elektronik, özellikle elektronik kart konusunda son teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteye sahip ve uluslararası standartları karşılayan ürünler üretmekte ve geliştirmektedir. Gerekli prosesleri sistematik şekilde uygulayan, bilgi akışlarını IT veri toplama yazılımı ile organize eden, kendi ürünlerini üretip geliştiren ve dolaylı yoldan ihracatın artmasına katkı sağlayan Sirius Elektronik, hedeflediği hemen hemen her sektöre adımını atmış bulunmaktadır.

VİZYON

Sirius Elektronik olarak vizyonumuz; yurtiçi ve yurtdışında uluslararası standartlarda hizmet sunan, hızlı çözümler üreten, üstün hizmet kalite ve anlayışıyla müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yetişmiş kadrosu ile kaliteyi sürekli hale getiren ve birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya markası olmak.

MİSYON

Sirius Elektronik olarak ana misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşmak, beklentilerinde kaliteyi esas almak, üretici, yenilikçi ve teknoloji odaklı olan kurumsal yapımızı ve değerlerimizi sürekli iyileştirerek sektörün öncüsü olmayı sürdürmektir.