Elektronik sektörü hayatın her alanında olan ve sürekli gelişen çağın en önemli alanlarındandır. Teknolojinin sürekli gelişen dünyasında iç tasarımını görmediğimiz ama aslında boyutu ya da teknolojisi değişse bile her birinde en temel araç elektronik komponentlerdir . Elektronik komponentler olmadan hiçbir Ürün Proje Ar-ge çalışması bir anlam ifade etmez.

Elektronik komponentler aktif – pasif olarak iki sınıfa ayrılan bileşenlerin her bir malzemenin tedarik sürecini analiz ederek değerlendirsek bile bir elektrik devresi kurarken yalnızca birinden birini almak mümkün değildir. Tüm bu bileşenler bir bütün olarak doğru bir şekilde çalıştıkları zaman ancak başarılı bir sistem oluştururlar.

Kullanıldıkları alana göre farklı boyutlarda ya da farklı teknolojilerle üretilmiş olabilirler. Ne olursa olsun amaç, bir cihazın en doğru akımı alarak iç aksamın herhangi bir noktasında birikme olmadan çalışmasını sağlamaktır

Bu amaçla Sirius elektronik olarak kendi satınalma departmanını oluşturmuş , Elektronik komponentler de tedarik sıkıntısı yaşamamanız veya yanlış ürün alımı olağanüstü piyasa şartlarında Chip krizi, Salgınlar gibi tedarik risklerinizi en aza indirebilmek ve ihtiyacınız olan malzemeleri hızla tedarik edebilmek için Erp sistemimizle eşdeğer olarak yürüttüğümüz süreçte tüm elektronik komponent, İşlemci diyot, transistör, direnç, kapasitör, indüktör, led konnektör, trafo, bobin, TFT/LED/LCD) ve her türlü mekanik ve elektromekanik malzemelerin tedariği konusunda da sizlere destek sağlamaktayız.

Elektronik komponentleri onaylı tedarikçi listemizde bulunan Distribütör firmalarla sağlıyoruz.Üreticilerin kendileri ile doğrudan iletişim sağlayarak (Uzakdoğu, Avrupa –Amerika ) Mouser – Digikey gibi dünyaca ünlü bir çok büyük global distribütör üzerinden de haftalık düzenli yüklemeler çıkarıyoruz.Hızlı, doğru,Tedarik Süresi ve Satış Tecrübesinin yanı sıra Tedarik edilen malzemelerin giriş kalite kontrol sisteminiyle %100 Orjinal Ürün Güvencesi sağlamaktayız.