Günümüzde en çok zorlandığımız noktalardan biri de stok tutmaktadır.

Malzeme olmaz ise üretim de olmaz felsefesiyle mümkün olduğunca ürünlerimizi stoklamaya çalışıyoruz. Oluşturduğumuz stok yönetim sistemi sayesinde hem alandan hem zamandan hem de üretime olan entegresi sayesinde hatasız malzeme kullanımı sağlayabiliyoruz.

Bu özellikli sistemimizi siz değerli müşterimiz içinde sunmaktayız.

Depo ve üretim süreçlerinin tamamını dijital olarak yönetebileceğimiz SİRİUS MRP, depo ve üretim izleme problemlerini çözebilecek, kontrol mekanizması geliştirecek esnek bir yapıya sahip depo ve üretim yönetim çözümüdür. Mal kabulden üretime, üretimden sevkiyata kadar her noktada kontrol ve yönetim sağlayan SİRİUS MRP ihtiyaca göre uyarlamalar yapılabilmesi gibi özellikler sunmaktadır.

Bu sayede sizlere Stoğunuzu özgürce takip edebilme imkanı sağlıyoruz.

Firmanızın tedarik ettiği veya Sirius elektronik olarak tedarik edilen her bir malzemeyi mal kabul-GKK sistemi sayesinde raf ömrü takibi yapabilir ürün izlenebilirliğini sağlayabilir kullanıcı girişi sayesinde malzeme talebinizi bildirebilir stok güncel durumunuzu kontrol edebilirisiniz.  Nem alma kabinlerimiz sayesinde  Nem hassasiyeti seviyesi , bazı yarı iletkenler için paketleme ve kullanım önlemleri ile ilgilidir. MSL, neme duyarlı bir cihazın ortam oda koşullarına (Seviye 1’de 30 ° C /% 85 Bağıl Nem; diğer tüm düzeylerde 30 ° C /% 60 Bağıl Nem) maruz kalabileceği süre için elektronik bir standarttır. Malzemelerini korozyona karşı koruyarak üretimde kaliteyi arttırıyoruz.

Alanızı zamanızı personelinizi veya maliyetinizi harcamayın bırakın sizin yerinize Sirius tüm süreçleri kontrol altına alsın!