İnsan Kaynakları

Sürekli gelişen ve Dünya’yı değiştiren teknoloji sektöründe yer alarak geleceği şekillendirmeye var mısınız?

İş Sürekliliği Politikası

Üretimlerimizi gerçekleştirirken yaşanabilecek olağanüstü durumlara, doğal afetlere karşı öncelikle çalışanlarımızın sağlığını güvenceye alacak şekilde tüm önlemlerimiz alınmış olup düzenli olarak tatbikatlar ve kontroller yapılmaktadır. Bu doğrultuda hazırlanmış ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve sistemimizi sürekli olarak iyileştirmekteyiz.

Sirius’da Gelişim

Gelişen teknolojilere hızlı uyum sağlamak ve sektördeki uluslararası standartlara uygun işlemler gerçekleştirmek amacıyla, şirketimiz içerisinde verdiğimiz IPC eğitimleri ile çalışanlarımızın gelişimlerini sürekli kılıyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi durumunda, ilgili birimlerine IPC standartları konusunda eğitim vererek sonunda sertifika almalarını sağlıyoruz.

Çeşitlilikten beslenen, dahil eden, iş birliklerin önünü açan yaklaşımımızla cinsiyet, din, etnisite gözetmeksizin tüm çalışma arkadaşlarımızın kariyerleri boyunca adil karşılık aldıklarına emin olmak için sürekli gözden geçirmeler yaparız. Temel ücret, şirkete katkılarınızın değeri ve günlük iş düzeyine ve içeriğe bağlıdır.

Adil geri dönüş yaklaşımımız dahilinde, şirketin performansıyla doğru orantılı  Dürüstlük, Güvenilirlik, Üretkenlik, Verimlilik ve Paydaş Memnuniyeti gibi kurumsal değerlerimizin bireysel bazda sahiplenilmesi ve işlerine yansıtılması, bireysel ek kazançların, hesaplanmasında büyük rol sahibidir.